Moje každodenní ovesná – UPDATE❤

Moje každodenní ovesná – UPDATE❤

Už je to celkem dlouhá doba, kdy jsem sem dávala příspěvek o receptu na mojí ovesnou kaši, kterou si dělám každý den. To bych ale nebyla já, abych kaši nevylepšovala stále dokola🤷‍♀️😁. Protože pořád se dát vylepšovat😍!

Asi před 14 dny jsem četla kuchařku od Deliciously Ella, ve které podrobně popisuje všechny ingredience, které do receptů používá. Popisuje hlavně k čemu se jednotlivé ingredience nejvíce hodí a jak s nimi pracovat. No a mezi těmito ingrediencemi byly i ovesné vločky a s nimi spojená ovesná kaše😍.

O ovesné kaši v kuchařce píše, že dostane mnohem lepší chuť, když všechny ingredience začnete vařit spolu s vločkami už na začátku🤔. Vločky tak nasají chuť ovoce, proteinu nebo třeba oříšků a chutná tak mnohem lépe. A to bych nebyla já, abych to další den nezkusila. A hele! Ono to vážně funguje🤩! Moje kaše je tam mnohem chutnější a hlavně má dokonalou konzistenci😍!

Recept na mojí updatovanou kaši❤:

  • 1/2 hrnku ovesných vloček
  • 1 hrnek vody nebo rostlinného mléka
  • 1 odměrka proteinu (já střídám různé příchutě – od vanilky, přes čokoládu až po snickerdoodle)
  • 1 ČL skořice
  • 10 kapek FlavDrops nebo jiného sladidla (třeba med)
  • 1 banán a jiné ovoce – jahody, lesní ovoce, jablíčko,…
  • Volitelné – ořechy, ořechové máslo, kokosový olej

Do rendlíčku dáme ovesné vločky a vodu. 1/2 banánu si rozmačkáme a ostatní ovoce nakrájíme (jahody můžeme také rozmačkat, jablko nastrouhat). Rozmačkané ovoce společně s proteinem, skořicí a FlavDrops (popřípradě taky volitelné ingredience) přihodíme k vločkám, pořádně promícháme a dáme vařit.

Čekáme, dokud se nám kaše nezačne vařit a pak kaši mícháme, dokud nám nevznikne dokonalá fluffy konzistence. Vše to dáme do misky, ozdobíme druhou polovinou banánu, ovocem, oříškovým máslem a například čtverečkem čokolády🍫.

A je to! Boží ovesná kaše je na světě! Dobrou chuť🥰❤.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *