Moje každodenní ovesná – UPDATE II.💛

Moje každodenní ovesná – UPDATE II.💛

No jo, uběhl asi měsíc a je tu další update na mojí ovesnou kaši, kterou teď jím skoro každý den… Když já si nemůžu pomoct, ale baví mě objevovat nové chutě a způsoby, jak jí uvařit.🤷‍♀️😍

Nedávno měli dokonce v akci meruňky, tak jsem je nechala v kaši trochu povařit a vznikla největší dokonalost! Až bude meruňková sezóna, určitě vám sepíšu recept na instagram nebo sem na blog.💪

Btw. vzpomínáte si na mojí kaši a v ní zabořenou zmrzlinu? Ať už je léto prosím, chci jí zase!!😱🤩💛

Přidávám vám tedy recept na další updatovanou ovesnou😋:

  • 1/2 hrnku ovesných vloček
  • 1/2 hrnku nakrájeného libovolného ovoce (já nejčastěji dávám mražené lesní ovoce nebo nakrájené jablíčko – recept na jablečnou verzi máte tady)
  • 2 ČL medu nebo 1 ČL javorového sirupu
  • 1/2 ČL skořice
  • 200 ml sójového nebo jiného rostlinného mléka
  • na ozdobu – banán, borůvky nebo jiné ovoce a oříškové máslo

Nejprve si dáme ovesné vločky, ovoce, med a skořici do rendlíčku a dáme to celé na sporák. Zamícháme vše dohromady a počkáme, dokud nám nezačne směs vonět a zároveň by se směs měla trochu spojit dohromady.

Poté přilijeme mléko. Nevadí, když ho dáme více, kaše sice nebude tak fluffy, ale bude stejně pořád dobrá! Pak už jen mícháme, dokud nám kaše nezhoustne.

Na závěr už jen ozdobíme ovocem a oříškovým máslem. Opět je to jednoduchá a rychlá snídaně, kterou si klidně můžete vzít do krabičky do školy nebo do práce💪😍.

Dobrou chuť!🥰Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *